Odkryj niezwykłe sportowe atrakcje na trasach rowerowych w Kętach

Trasy rowerowe dla początkujących

Przyjemna trasa wokół Jeziora Czanieckiego Odkryj malowniczą trasę wokół Jeziora Czanieckiego, która zachwyci każdego miłośnika rowerowych przygód. Przejeżdżając obok pięknych plaż i urokliwych zakątków, będziesz mógł cieszyć się spokojem i świeżym powietrzem. To idealne miejsce dla rodzin i osób poszukujących relaksu na łonie natury.

Spacerowa ścieżka rowerowa w Parku Miejskim Zapraszamy na spacerową ścieżkę rowerową w Parku Miejskim, gdzie czeka na Ciebie niezapomniane doświadczenie. Przejeżdżając obok pięknych ogrodów i zielonych alejek, będziesz mógł cieszyć się harmonią miejskiego krajobrazu. To doskonałe miejsce na relaksujący spacer w otoczeniu zieleni i kwiatów.

Wycieczka do urokliwej wioski Rzyki Przygotuj się na niezapomnianą wycieczkę do urokliwej wioski Rzyki. Ta malownicza trasa zabierze Cię w magiczną podróż przez zielone pola, malownicze pagórki i urokliwe wioski. Podziwiaj piękno przyrody, zatrzymaj się na chwilę, by delektować się lokalnymi przysmakami i odkryj uroki tej niezwykłej okolicy.

Ekstremalne trasy dla doświadczonych rowerzystów

Wyprawa na szczyt Góry Żar Odkryj niezwykłe sportowe atrakcje na trasach rowerowych w Kętach. Wyprawa na szczyt Góry Żar to niezapomniane doświadczenie dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wspinaczka na ten imponujący szczyt zapewnia nie tylko spektakularne widoki, ale także wyzwanie dla kondycji i umiejętności rowerzysty. Przeżyj przygodę i zdobądź szczyt Góry Żar, czując satysfakcję z pokonania trudności i piękno otaczającej przyrody.

Zjazd z Góry Chełm Przygotuj się na niezapomnianą dawkę adrenaliny podczas zjazdu z Góry Chełm. Ta trasa rowerowa oferuje ekscytujące połączenie technicznych zjazdów, zakręconych ścieżek i naturalnych przeszkód. Przemierzając te trasy, poczujesz moc natury i dostarczysz sobie niezapomnianych wrażeń. Zjazd z Góry Chełm to prawdziwa gratka dla osób poszukujących emocji i wyzwań na rowerze.

Przejażdżka przez Park Krajobrazowy Beskidu Małego Odkryj urok Parku Krajobrazowego Beskidu Małego podczas przejażdżki rowerowej. Te malownicze trasy zapewniają nie tylko piękne widoki, ale także możliwość odkrywania różnorodnej flory i fauny. Przejeżdżając przez park, będziesz mógł zatrzymać się w urokliwych miejscach, podziwiać przepiękne krajobrazy i odpocząć w harmonii natury. Przejażdżka przez Park Krajobrazowy Beskidu Małego to niezapomniana podróż pełna przygód i relaksu.

Niezwykłe miejsca do odkrywania

Wodospad w Dolinie Będkowskiej W Dolinie Będkowskiej, na trasie rowerowej w Kętach, czeka na Ciebie spektakularny widok – Wodospad Będkowski. Odkryj tę naturalną atrakcję i poczuj się jak w bajce, obserwując wodę spadającą z wysokości. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks po intensywnym pedałowaniu.

Zamek w Lanckoronie Podczas wycieczki rowerowej po Kętach nie możesz ominąć pięknego Zamku w Lanckoronie. To historyczne miejsce pełne tajemnic i fascynujących opowieści. Zwiedzaj mury zamku, podziwiaj panoramiczne widoki i przenieś się w czasie do średniowiecza. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Skałki Piekarskie Przygotuj się na niezapomniane doznania przy skałkach Piekarskich. To doskonałe miejsce dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Odkryj malownicze trasy rowerowe prowadzące przez te unikalne formacje skalne. Znajdziesz tu wiele punktów widokowych, które zapierają dech w piersiach. Przygotuj aparat, bo nie będziesz mógł się powstrzymać od zrobienia kilku zdjęć!